wtorek, 17 marca 2009

Wynajem elektrycznych wózków widłowych


Wynajem wózków widłowych oraz podestów roboczych.

tel: 692-281-677
wozkiwidlowe.com.pl prowadzi wynajem wózków widłowych na atrakcyjnych warunkach.
Posiadamy wózki widłowe elektryczne i spalinowe o udźwigach 1000 do 15000 kg z masztami DUPLEX, TRIPLEX oraz HILO z wolnym skokiem jałowym do rozładunku np. w wagonach kolejowych, kontenerach.

Proponujemy wynajem wózków widłowych:
 • wynajem krótkoterminowy
 • wynajem długoterminowy
W obu opcjach wózki widłowe dostarczamy własnym transportem.
Na życzenie klienta dostarczamy wózek widłowy ze specjalistycznym osprzętem :
 • przesuw boczny wideł
 • pozycjoner wideł
 • chwytaki do bel papieru
 • obrotnice
 • łyżki przy teleskopowych wózkach widłowych
Wszystkie wózki widłowe posiadają odbiór UDT i są w dobrym stanie technicznym pozwalajacym na bezusterkową prace. Gwarantujemy obsługe serwisowa wynajetych wózków widłowych.

Wynajem samojezdnych podestów roboczych teleskopowych i nozycowych

WynajemWozkow.com.pl przedstawia Państwu ofertę wynajmu i sprzedaży samojezdnych podestów ruchomych oraz podnośników teleskopowych. Prezentowany sprzęt jest niezbędny przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac na wysokościach zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Specjalistycznie dobrane urządzenia zastępują tradycyjne drabiny i rusztowania, zwiększając tym samym bezpieczeństwo pracy, znacznie ją usprawniając i jednocześnie podnosząc jej efektywność. Oferujemy szeroki asortyment sprzętu dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przed decyzją o wynajmie zapewniamy Państwu fachowe doradztwo a w okresie eksploatacji sprzętu sprawujemy kompleksową opiekę techniczną.

Dzięki ugruntowanej pozycji firmy na rynku sprzedaży i wynajmów oraz szerokiej ofercie posiadanego sprzętu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo atrakcyjne ceny. Wysokość stawki dobowej uzależniamy od czasu trwania najmu, w przypadku wynajmu długoterminowego oraz dla stałych odbiorców zapewniamy możliwość negocjacji korzystnych cen.

Wszystkie oferowane urządzenia posiadają gwarancję użytkowania oraz aktualne badania techniczne dokonywane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Prezentowane podnośniki nożycowe są używane do prac wewnątrz pomieszczeń (napęd elektryczny) lub do prac w terenie (napęd spalinowy). Mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać pracę na wysokości kilku, kilkunastu metrów.

Samojezdne podnośniki nożycowe wyposażono w platformę przeznaczoną zarówno do przewozu osób jak i do transportu towarów.

Z kolei samojezdnych podnośników teleskopowych używa się wszędzie tam, gdzie trzeba się dostać do najtrudniej dostępnych miejsc. Maszyny te są wyposażone w teleskopowo wysuwany wysięgnik. Na jego końcu znajduje się kosz z operatorem. Zaletą tego urządzenia jest ruch kosza zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

Tabela stawek za wynajem oraz szczegółowe warunki najmu do wglądu w trakcie zapytanie ofertowego pod nr. tel 692-281-677.

Wynajmowany sprzęt dostarczamy we wskazane miejsce specjalistycznym transportem we wcześniej ustalonym terminie.

Prosimy o kontakt z działem wynajmu, nasz doradca pomoże skonfigurować sprzęt stosownie do potrzeb Państwa firmy.

Twoje korzyści:

 • optymalny dobór sprzętu do Twoich potrzeb
 • niezawodność w pracy, łatwa i komfortowa obsługa sprzętu
 • mozliwość zaplanowania stałych kosztów
 • zapewnienie ciągłości pracy
 • możliwość zaliczenia płatności za wynajem do kosztów uzyskania przychodu
 • elastyczność i minimum formalności

Wynajem długoterminowy wózka widłowego:

Jako alternatywę do zakupu lub leasingu nowego wózka widłowe proponujemy wynajem długoterminowy z opcją skrócenia umowy. Ubezpieczenie od wszelkiego ryzyka gratis!

 • Możliwość wynajęcia wózka widłowego zastępczego do czasu dostawy nowego urządzenia w cenie wynajmu długoterminowego wózka widłowego.
 • Elastyczne podejście do klienta i ograniczenie formalności do minimum. Krótki proces sprawdzania wiarygodności nowych klientów.
 • Możliwość doposażenia i wymiany wózków w trakcie wynajmu.

1 komentarz: